Witam.Mój problem polega na tym, że chciałbym zrobić sobie portret w domowych warunkach. Zakładam D90 na statyw, ustawiam tryb portret, samowyzwalacz i tu zaczyna się problem. Ponieważ stojąc za zestawem przyciskam spust do połowy, aparat łapie sobie ostrość na ścianie i kiedy samowyzwalacz "odlicza" ja wtedy szybko wchodzę, ustawiam się.PSTRYK - moja osoba wychodzi zamazana. Jak mam jednocześnie ustawić się przed dokonaniem zdjęcia łapiąc ostrość na sobie, skoro jakoś muszę nacisnąć spust migawki.Co robię źle? Może jakaś inna funkcja?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami