Proszę
Poprawiłem wielkość.
Szukaj
Proszę
Poprawiłem wielkość.
Ostatnio edytowane przez Pierrot ; 08-03-2012 o 13:14
Fajne... Szkoda, że takie małe... Nad cieniami można by popracować. Kilka minut później nie było lepszego światła?
Za Przedmówcą - daj link do większego
pozdrawiam
Pozdrawiam z Wrocławia - Wojtek
D300s, N 16-85/3,5; N 35/1,8; N 70-300 VR; Slik 500dx; S DSC-H50
Brakuje dobrego światła, ale kadrowo nie jest źle.
bardzo fajny klimatyczny kadr... ładna kompozycja...
D3100 18-105 VR
http://widzianezpowietrza.pl
Masz tam tyle szczegółów do pokazania, a ukryłeś wszystko w ciemnicy, przysiadłbym do foty jeszcze raz.![]()
LED ZEPPELIN
Ale przecież nic nie brakuje tej focie. Po co wyciągać? Że się da?
Jak dla mnie jest bdb, kadrowo swietnie. Nie wyciagalbym cieni.
Zgodze sie z przedmowcami co do pozniejszego swiatla - mogloby ladnie wymalowac.
Szukam takiego miejsca jak ten suchar z lewej w okolicy Lodzi - jak ktos zna prosze o info.
"Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."
Skontaktuj się z nami