Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: 1-2-3-4

  1. #1

    Domyślnie 1-2-3-4

    Proszę


    Poprawiłem wielkość.
    Ostatnio edytowane przez Pierrot ; 08-03-2012 o 13:14

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Fajne... Szkoda, że takie małe... Nad cieniami można by popracować. Kilka minut później nie było lepszego światła?

  3. #3

    Domyślnie

    Za Przedmówcą - daj link do większego
    pozdrawiam
    Pozdrawiam z Wrocławia - Wojtek
    D300s, N 16-85/3,5; N 35/1,8; N 70-300 VR; Slik 500dx; S DSC-H50

  4. #4

    Domyślnie

    Brakuje dobrego światła, ale kadrowo nie jest źle.

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo fajny klimatyczny kadr... ładna kompozycja...

  6. #6

    Domyślnie

    Masz tam tyle szczegółów do pokazania, a ukryłeś wszystko w ciemnicy, przysiadłbym do foty jeszcze raz.
    LED ZEPPELIN

  7. #7
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Masz tam tyle szczegółów do pokazania, a ukryłeś wszystko w ciemnicy, przysiadłbym do foty jeszcze raz.
    Wiem że to tylko z jpga ciągnięte i ze z Rawa więcej by się dało. Ale chyba zbyt mocno. Klimacik świtania gdzies mi się w Twojej wersji zapodział niestety...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Wiem że to tylko z jpga ciągnięte i ze z Rawa więcej by się dało. Ale chyba zbyt mocno. Klimacik świtania gdzies mi się w Twojej wersji zapodział niestety...
    Tak, racja, zrobiłem trochę za jasno, ale tylko by pokazać drzemiące w tej focie duże możliwości.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Ale przecież nic nie brakuje tej focie. Po co wyciągać? Że się da?

  10. #10

    Domyślnie

    Jak dla mnie jest bdb, kadrowo swietnie. Nie wyciagalbym cieni.
    Zgodze sie z przedmowcami co do pozniejszego swiatla - mogloby ladnie wymalowac.

    Szukam takiego miejsca jak ten suchar z lewej w okolicy Lodzi - jak ktos zna prosze o info.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •