Mnie się podoba. Ciekawe miejsce, ma klimat.
Faktycznie dół można było nieco rozjaśnić.
Ale za to krety zrobiły dobrą robotę![]()
Szukaj
Mnie się podoba. Ciekawe miejsce, ma klimat.
Faktycznie dół można było nieco rozjaśnić.
Ale za to krety zrobiły dobrą robotę![]()
Pozdrawiam,
Mirek
Bardzo dobra fota. Nic bym nie zmieniał.
Dla mnie niezbyt ciekawie. Fajnie dzieje sie w tle ale pierwszy plan to przytłacza
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Ładnie jest , jest klimat no i może wersja pośrednia była by dobra.Pozdrawiam
Zdecydowanie wolę pierwszą wersję. Dobre zdjęcie, oddaje klimat!![]()
Dzięki za wszystkie uwagi. Popracuję.
Skontaktuj się z nami