Close

Strona 72 z 138 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    update...
    No i git.

    wstepniak chyba wywale bo sie bowie nie odzywa
    Na początku było pytanie i z pytania zrodziła się kapusta, a od niej się wszystko zaczęło.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #712

    Domyślnie

    Jest świetnie.
    Dzięki Wam Towarzyszu Konradzie!
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  3. #713

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    to daj ten zdanie które jest na samym początku jak sugerował:
    Myślę, ze do tego przydałyby się ze dwa słowa komentarza bo ani nie wiadomo o co chodzi jak przeglada ktoś kto nie zna forum, ani nie jest 11 fotografów. Nigdzie też nie ma wzmianki o forum

    Edit: ani ze caly album jest analogowy.
    Ostatnio edytowane przez Vall ; 05-03-2012 o 22:26
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  4. #714
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Ech...
    wyslalem ci majla

  5. #715
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie complit...

    Ale faktycznie potrzebna jest bajka na początek lub na tyl albumu by powiedzieć o co chodzi ....

  6. #716

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    wyslalem ci majla
    Ja Ci też - niestety z kolejną korektą. Ciekawe, czy wyszedłem już na pierwsze miejsce w rankingu upierdliwców...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #717

    Domyślnie

    Co by nie tylko Wojciech był upierdliwy ja też wysłałem do prodakt menadżera @.

    Moim zdaniem, skromnym oczywiście, kawał dobrej roboty, Wieszczu!

    ŁK

  8. #718

    Domyślnie

    Mój @ też poszedł. :S Biedny Konrad. Może powinien zbierać flaszkę za każdego maila z poprawkami. Picie przez parę lat! (do następnego albumu).
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  9. #719
    conik
    Gość

    Domyślnie

    http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO..._005a_druk.pdf ostateczna wersja...zamykam temat

    jesli ktos znajdzie jakas literowke dac znac....

    ZDJEC JUZ NIE BEDE WYMIENIAL!
    Ostatnio edytowane przez conik ; 05-03-2012 o 23:43

  10. #720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    ...zamykam temat
    Völkchlor

Strona 72 z 138 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •