Szukaj
Jest świetnie.
Dzięki Wam Towarzyszu Konradzie!
Ostatnio edytowane przez Vall ; 05-03-2012 o 22:26
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Jak dla mnie complit...
Ale faktycznie potrzebna jest bajka na początek lub na tyl albumu by powiedzieć o co chodzi ....
Co by nie tylko Wojciech był upierdliwy ja też wysłałem do prodakt menadżera @.
Moim zdaniem, skromnym oczywiście, kawał dobrej roboty, Wieszczu!
ŁK
Mój @ też poszedł. :S Biedny Konrad. Może powinien zbierać flaszkę za każdego maila z poprawkami.Picie przez parę lat! (do następnego albumu).
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO..._005a_druk.pdf ostateczna wersja...zamykam temat
jesli ktos znajdzie jakas literowke dac znac....
ZDJEC JUZ NIE BEDE WYMIENIAL!
Ostatnio edytowane przez conik ; 05-03-2012 o 23:43
Völkchlor
Skontaktuj się z nami