Close

Strona 48 z 138 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #471

    Domyślnie

    ja jeszcze zabrać mogę trzech z Wawy i jademy- tylko kto będzie prowadził z powrotem.

  2. #472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klisza36 Zobacz posta
    tylko kto będzie prowadził z powrotem.
    gps?
    Völkchlor

  3. #473

    Domyślnie

    Ja z Wrocławia mogę podwieźć 3 osoby.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  4. #474
    conik
    Gość

    Domyślnie

    pragne zauwazyc..ze album sie dopiero sklada ale pomysle o odpowiednich atrakcjach

    a powaznie mowiac... sa mozliwosci techniczne zeby zrobic wystawe przy okazji albumu...co wy na to?
    Ostatnio edytowane przez conik ; 02-03-2012 o 16:38

  5. #475

    Domyślnie

    Najlepiej w ten weekend w stolicy. Albo we poznaniu ostatni weekend marca

  6. #476

    Domyślnie

    Ooooo. Albo w Bristolu, kiedykolwiek
    Pursue happiness with diligence

  7. #477

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    a powaznie mowiac... sa mozliwosci techniczne zeby zrobic wystawe przy okazji albumu...co wy na to?
    wystawa fajna rzecz - pytanie tylko co rozumiesz przez możliwosci techniczne
    Völkchlor

  8. #478
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Poznań , Wrocław , Gdansk , Bydgoszcz , Torun , Katowice i Warszawa - będę .....

  9. #479

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    zaproponuj sensowne rozwiazanie
    A zobacz jak ci się widzi podpis na 50% przeźroczystosci? Jest nadal dobrze czytelny, ale już tak mocno nie świeci. Na ciemnym/czarnym tle nawet i wiecej procent (30-40%) jest nadal łatwe do odczytania.
    Völkchlor

  10. #480

    Domyślnie

    Ja sie chyba musze wycofac z projektu, caly wolny czas poswiecam na porownywanie najnowszych puszek na wysokim iso
    Road to Manila

Strona 48 z 138 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •