ja jeszcze zabrać mogę trzech z Wawy i jademy- tylko kto będzie prowadził z powrotem.
Szukaj
ja jeszcze zabrać mogę trzech z Wawy i jademy- tylko kto będzie prowadził z powrotem.
Ja z Wrocławia mogę podwieźć 3 osoby.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
pragne zauwazyc..ze album sie dopiero skladaale pomysle o odpowiednich atrakcjach
a powaznie mowiac... sa mozliwosci techniczne zeby zrobic wystawe przy okazji albumu...co wy na to?
Ostatnio edytowane przez conik ; 02-03-2012 o 16:38
Najlepiej w ten weekend w stolicy. Albo we poznaniu ostatni weekend marca![]()
Ooooo. Albo w Bristolu, kiedykolwiek![]()
Pursue happiness with diligence
Poznań , Wrocław , Gdansk , Bydgoszcz , Torun , Katowice i Warszawa - będę .....
Ja sie chyba musze wycofac z projektu, caly wolny czas poswiecam na porownywanie najnowszych puszek na wysokim iso
Road to Manila
Skontaktuj się z nami