Szukaj
Jak najbardziej jestem za!
Ja jeszcze bym się z nim napił![]()
to proponuje bibke w bialymstoku polaczona z premiera albumu;]
bibka dobry pomysl, tylko jak nas sie zjedzie nastu a bedziemy mieli tylko to jedno pivo od Boryszuka to sobie nie poszalejemy
Road to Manila
gdzie te czasy kiedy mialem fajnie po jednym piwie
Road to Manila
kiedy ta bibka?
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
mmm... mam tu takie okienko co jak sie odpowiednio zapuka mozna dostac 3L baniak pysznego litewskiego przenicznego...o a dzis piatek...to sie dobrze sklada....bardzo dobrze![]()
Skontaktuj się z nami