Close

Strona 3 z 138 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #21

    Domyślnie

    W kwestii technicznej - czy jak ja sie zglosze to chulbul juz nie moze?
    Road to Manila

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    W kwestii technicznej - czy jak ja sie zglosze to chulbul juz nie moze?
    A mariobigamista?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    W kwestii technicznej - czy jak ja sie zglosze to chulbul juz nie moze?
    Może, jeśli wszyscy zebrani zussamen do kupy zmieścicie się w ustalonym limicie fotosów.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Warszawa-Bródno
    Posty
    30

    Domyślnie

    Witam,

    Prawdopodobnie rzecz odbywa się cyklicznie, ale i tak nie wiem, o czym mowa. Ktoś by mi nakreślił?

    Pzdr
    Pozdrawiam, Łukasz.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fean Zobacz posta
    Witam,

    Prawdopodobnie rzecz odbywa się cyklicznie, ale i tak nie wiem, o czym mowa. Ktoś by mi nakreślił?

    Pzdr
    Jak najbardziej cyklicznie
    Raz na 12 lat wydajemy album
    I tak od 1976
    Road to Manila

  6. #26
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    Oczywiście jak przystało na Ortodoksów, wydanie tylko w PDFie?
    Piszęśę.


    wydanie jak najbardziej... hardcover w obwolucie...normaly album

  7. #27
    conik
    Gość

    Domyślnie

    mario bedzie z racji rozdwojenia jazni traktowany ulgowo i bedzie musial dostarczyc z chulbulem 20 zdjec tugeder

  8. #28

    Domyślnie

    tylko ze chulbul ma jedynie rupie
    Road to Manila

  9. #29
    conik
    Gość

    Domyślnie

    przyjme rupie przydadza sie w swoim czasie

  10. #30

    Domyślnie

    Pisze sie tez. Kazdy daje 10 zdjec i je drukujemy, czy tylko wybrancy beda w albumie? Jak juz Woytek pisal 12 zdjec bedzie bardziej odpowiednie. Niech sie uzbiera 20 chentych osob, kazdy po 12 zdjec to daje 240 zdjec + jakies inne duperele i wychodz 300 stron, a to w najbardziej wypasionej wersji jest 80E.

    Co do waluty, to place barylkami ropy albo dirhamami

Strona 3 z 138 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •