Close

Strona 5 z 138 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    matejko tez jest chetny?
    Tak slyszalem. Artura trzeba zapytac. On spis ma.

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Oczywiscie pozostaje dluga lista pytan
    - jaka okladka
    -Jaki layout, bialy, czarny, rozowy...
    -czy docinamy ladnie foty czy zostawiamy contaxowy ceferki, hasselowe wciecia i inne ornamenty
    ...
    Okladke moze matejko zaproponuje.

    Layout czarno-bialy.

    Ja docinam. Ale to moze zostac w kwesti kazdego z osobna

  2. #42

    Domyślnie

    Myślę, że jest tu parę osób które mogłyby wykonać i złożyć album (jeśli nie to ja mogę, grafik żem jest).
    Proponuję:

    - Styl minimalistyczny, na okładce tylko tytuł.
    - Zdjęcia z ramkami naprawdę fajnie by mogły wyglądać, dodatkowo jest EXIF :P
    - layout biały lub czarny (może pół albumu białego, pół czarnego?)
    - zdjęcie, autor, ew. komentarz.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  3. #43
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    na pewno zdjecia powinny byc takie jak kazdy dostarczy - wiec jak chcesz to moze byc szmelc contaksowy na boku

  4. #44
    conik
    Gość

    Domyślnie

    no przeciez na wstepie napisalem ze poskladam to do kupy... do konca tygodnia nastepnego zrobie okladke i layout wewnetrznych stron ze swoimi fotografiami i wtedy sobie podyskutujemy

  5. #45
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    nu przeca mówił .... nie ...

    tylko skad ja wezme 10 zdjec ....
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 24-02-2012 o 14:14

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    tylko skad ja wezme 10 zdjec ....
    Zakup.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #48
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Zakup.
    tez o Tym pomyślałem ale chyba bessa będzie wiec $ nie styknie

    myślę ze każdy powinien dać jakiś autoportret - i 2-3 zdaniowy opis o sobie ...

  9. #49

    Domyślnie

    no to ja tak jak Vall chcialbym ale sie boje ze za cienki w uszach jestem ale jak by bylo miejsce to prosze mnie w pisac na liste kolejkowa

    przepraszam a za czym ta kolejka ?
    do Ostatniej Paróweczki proszę pani
    -eee to już dla mnie nie starczy...

  10. #50

    Domyślnie

    To ja juz 3 strony A4 napisalem, a Ty mi tu o 3 zdaniach...

Strona 5 z 138 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •