Szukaj
Myślę, że jest tu parę osób które mogłyby wykonać i złożyć album (jeśli nie to ja mogę, grafik żem jest).
Proponuję:
- Styl minimalistyczny, na okładce tylko tytuł.
- Zdjęcia z ramkami naprawdę fajnie by mogły wyglądać, dodatkowo jest EXIF :P
- layout biały lub czarny (może pół albumu białego, pół czarnego?)
- zdjęcie, autor, ew. komentarz.
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
na pewno zdjecia powinny byc takie jak kazdy dostarczy - wiec jak chcesz to moze byc szmelc contaksowy na boku![]()
no przeciez na wstepie napisalem ze poskladam to do kupy... do konca tygodnia nastepnego zrobie okladke i layout wewnetrznych stron ze swoimi fotografiami i wtedy sobie podyskutujemy
nu przeca mówił .... nie ...
tylko skad ja wezme 10 zdjec ....
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 24-02-2012 o 14:14
Wchodzę w to![]()
no to ja tak jak Vall chcialbym ale sie boje ze za cienki w uszach jestem ale jak by bylo miejsce to prosze mnie w pisac na liste kolejkowa
przepraszam a za czym ta kolejka ?
do Ostatniej Paróweczki proszę pani
-eee to już dla mnie nie starczy...
To ja juz 3 strony A4 napisalem, a Ty mi tu o 3 zdaniach...
Skontaktuj się z nami