Close

Strona 53 z 138 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #521

    Domyślnie

    No to jak jeszcze tych kilku dojdzie to bedzie ponad 150stronicowy swietny ambum
    Choc Szkoda ze jedynie plec meska
    Ostatnio edytowane przez ranbir kapoor ; 03-03-2012 o 19:13
    Road to Manila

  2. #522
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ano
    Ostatnio edytowane przez conik ; 03-03-2012 o 19:20

  3. #523

    Domyślnie

    Ja nawet nie podglądam, czekam na wersję drukowaną.

    Ponawiam tylko pytanie o logistykę. Czy wszystkie albumy pójdą do Konrada i on będzie je rozsyłał czy w przypadku blurba każdy sobie zamówi? I jak z płatnościami? Mi najwygodniej będzie zapłacić PayPalem ale w razie potrzeby zorganizuję jakoś zwykły przelew bankowy (jakbym miał przelewać ze swojego banku to miałbym niemalże drugi album)
    Pursue happiness with diligence

  4. #524
    conik
    Gość

    Domyślnie

    w poniedzialek mam zamiar oddac do wydrukowania jeden egzeplaz....pewnie kolo srody bedzie gotowy...wtedy sie wszystko wyjasni

  5. #525

    Domyślnie

    jezeli wiec zdecydujemy sie wydac album jednak w usa to ten jeden egzemplarz poniedzialkowy bedzie bialym krukiem
    za jakis czas podejrzewam ze kupi go Nicolas Cage za 2 mln $
    Road to Manila

  6. #526

    Domyślnie

    A sprawdzaleś moze te opisy na fulpejdżach na 50% przeźroczystości?
    Völkchlor

  7. #527

    Domyślnie

    co do ilości - jestem skłonny wydać 150 USD. W zależności od ostatecznej ceny, ile wyjdzie sztuk, tyle wezmę.

    a tak a propos: fajnie by było mieć autografy wszystkich autorów w albumie. Bibka musi wypalić.

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta

    a tak a propos: fajnie by było mieć autografy wszystkich autorów w albumie.
    O tym samym pomyślałem.
    A! Teraz widzę, że widzieliśmy się na wernisażu u koleżanki FunBoya. Nie wiedziałem, że Ty to TY - w sensie od nas z AO.

    Teraz już wiem.

    Ja MUSZĘ wziąć trzy sztuki albumu. Ani rodzice, ani teściowie nigdy by mi tego nie wybaczyli...
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  9. #529

    Domyślnie

    Rzecki śliniąc ołówek zanotował w kajecie ... piórem

  10. #530

    Domyślnie

    Marcinie jakies male podobienstwo twojej fotki portretowej ,no chyba ze to w vietnanie zrobili ci
    a i nazwisko sie nie zgadza (imie tak)
    Road to Manila

Strona 53 z 138 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •