Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Ten temat przypomina mi najnowsze bicie piany o wykorzystywaniu zwierzat przez IKEA
    Dajmy sobie panowie spokoj
    Apelujesz jak powyżej, a najwięcej tu "mieszasz" - chyba czas skończyć!

  2. #42

    Domyślnie

    ogólnie do fotografii - krajobrazowa to tylko przykład. W pewnym sensie fotografia także manipuluje rzeczywistością. Ale juz o tym nie mówmy.
    Posumuję to tak :
    Że sami przyczyniamy się do tego co ogladamy, jakie sa media. Przecież wystarczy nacisnać czerwony guzik jak nam to nie odpowiada
    N i pare gratów

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iwek_22 Zobacz posta
    Apelujesz jak powyżej, a najwięcej tu "mieszasz" - chyba czas skończyć!
    Jak bys siedzial 12h w pracy w niedziele to tez bys mieszal

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek 77 Zobacz posta
    O to chodzi że nagle to miejsce jest w centrum zainteresowania. Wszyscy się tym interesują. I sami nakręcają telewizje.
    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Dobra tylko ja nie rozumiem o jakim miejscu mowa......o miejsce tragedi?
    Widziales zdjecie tego miejsca tutaj na forum czy jak?
    W TVN24 jest relacja na żywo. Kilka godzin pokazują grupki osób zapalających świeczki.
    Ja nie wiem czy TVN chce załapać sobie przychylność moherowych beretów czy co? Nie rozumiem. To jest chore.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    W TVN24 jest relacja na żywo. Kilka godzin pokazują grupki osób zapalających świeczki.
    Ja nie wiem czy TVN chce załapać sobie przychylność moherowych beretów czy co? Nie rozumiem. To jest chore.
    Oooooo jedyny!!!! Zeby tylko harcerze krzyza nie postawili!

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    W TVN24 jest relacja na żywo. Kilka godzin pokazują grupki osób zapalających świeczki.
    Ja nie wiem czy TVN chce załapać sobie przychylność moherowych beretów czy co? Nie rozumiem. To jest chore.
    Tu się przychylność amerykańskich prezydentów liczy. A ona wynika wprost z oglądalności.
    Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce.
    T.

  7. #47

    Domyślnie

    ??? nie widzę związku TVN z ameryką. Z chęcią zysku - jak najbardziej.
    Zamknę traktując to jak politykę.
    W ogóle chyba zaczniemy szybciej zamykać wątki, które nas dzielą.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •