Dokładnie. Co lepsze to TVN zarobił na tej szopce krocie jednocześnie przedstawiając wszystko po swojemu. Niby to wszystko miało być obiektywne... Przerabiałem obiektywizm dziennikarski na własnej skórze. Niestety nie miałem sił na szukanie tego pismaka a z miłą chęcią bym go nauczył obiektywizmu. No ale ludzie łykają wszystko ze 100% wiarą co im media podrzucą na talerzu. Dlatego od tamtej pory biorę dużą poprawkę na to co widzę w TV albo czytam w necie. Staram się słuchać zarówno jednej strony oraz drugiej i wyciągam wnioski.
Szukaj





Skontaktuj się z nami