Dobrze, zgadzam sie, ale tak niemoralne i szolmenskie posuniecie jak wyslanie nagrania do mediow to jest nieludzkie i mega egoistyczne.........zero moralnosci i jak tu nie oceniac ludzi?!
A fakt jest taki, ze Rutkowski narzucil matce odpowiedz i nie wiemy jaka jest prawda.
Szukaj





Skontaktuj się z nami