Wiem, że nie jest to odpowiednik 300 w małym obrazku, ale tu sie płaci za markę, zresztą Panasonic nie wypuścił tego w "entry level" (jak ja nie lubię tych makaronizmów). IMHO Lumix z Leica to przyjemny zestawik, ale ja i tak mam Nikona
Pozdrawiam
PS. Lajka czy Łajka, to ten pierwszy piesek w kosmosie?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami