Szukaj
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Nie musisz brać węglowego... ja tez rozważałem Sirui N-2004
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Nie miałem w rękach Sirui N-2004 ale na pewno zyskasz na wadzę,kompatybilność w podróży bo jest niższy po złożeniu,dodatkowo w zestawie krótka kolumna i wysuwane kolce(korzystałem ostatnio na ubitym śniegu) Kolega vojager używa Sirui N-2004.Pisał Mi że wytrzymuje jego 90 kg bez problemupowiesił się na nim...Wiesza na nim D700 N 28-300.Ja już bym teraz nie kupił frotki 055XPROB(potrzebowałem coś lżejszego) Miałem też głowice manfrotto 488 RC4 sprzedałem i kupiłem Triopo B3 o wiele lepsza jak dla mnie...Przestałem się już rajcować manfrotto jak spróbowałem innych firm,ale to tylko moje skromne zdanie
Ja właśnie wróciłem z cyfrowe.pl
Ponownie podpiąłem Triopo B3 do 190 i 055, trochę się pobawiłem i stwierdziłem, że chyba jednak będę się decydował na 055.
Triopo B3 kupiłem i jest już u mnie w domu, statywu nie kupiłem bo bo u nich 601 zł kosztuje...
Teraz widzę Twój post odnośnie N-2004 i znów mam myślówę, w sumie waga dla mnie nie ma znaczenia.
Priorytetem jest głównie stabilność. Szkoda, że tego sirui nigdzie u mnie nie ma.
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Zrobisz co uważasz, myślę że na Sirui też będzie stabilne...mnie jeszcze pasowało że jest opcja monopoduJa zaryzykowałem i nie żałuje tu masz trochę opisane http://www.dslr-forum.de/showthread.php?t=968702
Niestety, znam może z 10 słów po niemiecku.
Zrobiło się jeszcze ciekawiej, do Sirui N-2004 i Manfrotto 055XPROB dorzucam Triopo GE-3232X8C.
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Ja tez nie znam niemieckiego.Od czego jest google tłumacz? Sirui jest podobno lepiej wykonane niż Triopo
Sirui N-2004 kupione, jutro powinno być u mnie, zobaczymy.![]()
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Skontaktuj się z nami