Witam wszystkich!mam pytanie na temat statywu!Posiadam statyw manfrotto 055XProb zastanawiam się nad wymianą na np Triopo GT-3228X8C(jest jeszcze benro i sirui)!Frotka nie jest zła ale wolał bym coś lżejszego i łatwiejszego w transporcie... Ciekawy jestem jak wytrzymałość tego statywu itp Sprzet jaki powieszę na tym statywie to D300s z gripem i N300 f4(czasem z konwerterem) plus głowica manfrotto 501!Napisze od razu że nie stać mnie na statywy za 1000zł,jeśli zmienię to po sprzedaży frotki i monopodu!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami