Czekamy na opis pierwszych wrażeń w takim razie![]()
Szukaj
Czekamy na opis pierwszych wrażeń w takim razie![]()
Pozdrawiam,
Marcin
Jestem już po pierwszych zabawach z Sirui i mówiąc w skrócie chyba właśnie tego szukałem!
Jest zdecydowanie lżejszy, po złożeniu krótki i razem z głowicą mieści się w futerale - no właśnie
ta torba jest po prostu świetna! Funkcja monopodu, ciekawa opcja i nie wiem czy nie
zacznę się zastanawiać nad sprzedażą starego manfrotto.Kolejnym jego plusem są
wysuwane kolce na końcach każdej nóżki.
Może się wydawać ciut mniej stabilny niż 055 ale mi jego stabilność odpowiada. Podsumowując,
bardzo udany zakup biorąc pod uwagę to, że nigdy wcześniej tego statywu nie widziałem na oczy.
NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG
Mówiłem że będziesz zadowolony...mój jest bardziej stabilny niż frotka, ale mam grubsze nogi...
Ostatnio edytowane przez luzaczek82 ; 04-02-2012 o 13:17
A ja mam pytanie: czy głowice manfrotto można podpiąć do statywu sirui?
Pozdrawiam
Nikon D90 + N50 1.4D + N18-105 3.5/5.6
Skontaktuj się z nami