Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Wątek: Statyw

  1. #81

    Domyślnie

    Czekamy na opis pierwszych wrażeń w takim razie
    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #82

    Domyślnie

    Jestem już po pierwszych zabawach z Sirui i mówiąc w skrócie chyba właśnie tego szukałem!

    Jest zdecydowanie lżejszy, po złożeniu krótki i razem z głowicą mieści się w futerale - no właśnie
    ta torba jest po prostu świetna! Funkcja monopodu, ciekawa opcja i nie wiem czy nie
    zacznę się zastanawiać nad sprzedażą starego manfrotto. Kolejnym jego plusem są
    wysuwane kolce na końcach każdej nóżki.

    Może się wydawać ciut mniej stabilny niż 055 ale mi jego stabilność odpowiada. Podsumowując,
    bardzo udany zakup biorąc pod uwagę to, że nigdy wcześniej tego statywu nie widziałem na oczy.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  3. #83

    Domyślnie

    Mówiłem że będziesz zadowolony...mój jest bardziej stabilny niż frotka, ale mam grubsze nogi...
    Ostatnio edytowane przez luzaczek82 ; 04-02-2012 o 13:17

  4. #84

    Domyślnie

    A ja mam pytanie: czy głowice manfrotto można podpiąć do statywu sirui?

    Pozdrawiam
    Nikon D90 + N50 1.4D + N18-105 3.5/5.6

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam91 Zobacz posta
    A ja mam pytanie: czy głowice manfrotto można podpiąć do statywu sirui?

    Pozdrawiam
    Oczywiście że tak, ja podpinam 501 manfrotto i jest git

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •