Close

Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 181
  1. #71

    Domyślnie

    słuchaj, rób zdjęcia tym czym masz

  2. #72

    Domyślnie

    Z S5 jest taki problem że tego sprzętu jest bardzo mało i nie ma z czego wybierać :/
    Ostatnio edytowane przez kuuubu ; 05-12-2011 o 22:20

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    słuchaj, rób zdjęcia tym czym masz

    zgadzam się ale jeśli można "łatwiej" i bardziej efektownie ;p

  4. #74
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    fuji to kolejny mit forumowy
    miałem s5 kilka miesięcy więc wiem co piszę [ jak już kupiłes d80 to nie zamieniaj - szkoda kasy ]

  5. #75

    Domyślnie

    czy ja wiem czy mit...

    To jest mocarne body, dużo nim można wykreować, wiele wybacza, wiele udogadnia... A że nie jest noktowizorem no to cóż Pucha kocha światło i się odwdzięcza za każdy jego promyk

  6. #76

    Domyślnie

    Jaki ty jesteś niezdecydowany.

    Za to d80 jest chyba szybsze od S5.

  7. #77

    Domyślnie

    Ergonomia przydatna sprawa ale jakoś strasznie nie będę ubolewał w porównaniu do d80... szybkość chyba tez mi nie jest mega potrzebna...więc wszystko rozgrywa się o jakoś obrazowania...

    Hmm... a może inaczej postawie sprawę... czy waszym zdaniem miedzy d90 a d300 jest różnica w obrazku ? - bo dla mnie osobiście nie było... więc żeby tez nie było tak samo w tym przypadku...bo nie ma się co oszukiwać że bym musiał dopłacić pewnie ok min 1000zł do s5.

  8. #78
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ja bym już nie zamieniał
    skoro kupiłes d80 - ciesz się nim

  9. #79

    Domyślnie

    Zmień jak zajedziesz D80.

  10. #80

    Domyślnie

    baw się d80, jak zajedziesz to zmień na coś lepszego

Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •