Kupiony D80 + 35 1,8 + grip i bambetle... na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony i nie doznałem szoku w porównaniu do d90 ;p
Dziękuję wszystkim za pomoc i cenne rady.
Szukaj
Kupiony D80 + 35 1,8 + grip i bambetle... na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony i nie doznałem szoku w porównaniu do d90 ;p
Dziękuję wszystkim za pomoc i cenne rady.
powodzenia
szoku byś doznał jakbyś przesiadł się na lepsze s5![]()
...nawet nie próbujcie obrzydzić mi d80 ;p ..odnośnie ergonomii na pewno tak...ale zawsze mogę sprzedać d80 i kupić coś innego jak będzie Kasa![]()
ergonomia, obrazek, kolory, przepaleniaTo jest na plus dla s5
Ale życzę miłego używania d80![]()
[QUOTE=Sapphiron;2634186]ergonomia, obrazek, kolory, przepaleniaTo jest na plus dla s5
Hmm... tzn że ja powiedzmy zaawansowany Amator zobaczę różnice w obrazku ?
kupiłeś d80 to rób zdjęcia po co pytasz o te s5 chcesz się zdołować ?:P
...no i wiedziałem ze tak będzie że "zaoszczędzę" parę stów ale będę tego trochę żałował...więc jutro D80 ląduje na Allegro ;p
Skontaktuj się z nami