Close

Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 181
  1. #61

    Domyślnie

    Kupiony D80 + 35 1,8 + grip i bambetle ... na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony i nie doznałem szoku w porównaniu do d90 ;p

    Dziękuję wszystkim za pomoc i cenne rady.

  2. #62

    Domyślnie

    powodzenia

    szoku byś doznał jakbyś przesiadł się na lepsze s5

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    powodzenia

    szoku byś doznał jakbyś przesiadł się na lepsze s5
    dokładnie

  4. #64

    Domyślnie

    ...nawet nie próbujcie obrzydzić mi d80 ;p ..odnośnie ergonomii na pewno tak...ale zawsze mogę sprzedać d80 i kupić coś innego jak będzie Kasa

  5. #65

    Domyślnie

    ergonomia, obrazek, kolory, przepalenia To jest na plus dla s5

    Ale życzę miłego używania d80

  6. #66

    Domyślnie

    [QUOTE=Sapphiron;2634186]ergonomia, obrazek, kolory, przepalenia To jest na plus dla s5

    Hmm... tzn że ja powiedzmy zaawansowany Amator zobaczę różnice w obrazku ?

  7. #67

    Domyślnie

    [QUOTE=kuuubu;2634531]
    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    ergonomia, obrazek, kolory, przepalenia To jest na plus dla s5

    Hmm... tzn że ja powiedzmy zaawansowany Amator zobaczę różnice w obrazku ?
    Oczywiście że zobaczysz

  8. #68

    Domyślnie

    [QUOTE=kuuubu;2634531]
    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    ergonomia, obrazek, kolory, przepalenia To jest na plus dla s5

    Hmm... tzn że ja powiedzmy zaawansowany Amator zobaczę różnice w obrazku ?
    Bez dwóch zdań. Fufu to inna klasa.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  9. #69

    Domyślnie

    kupiłeś d80 to rób zdjęcia po co pytasz o te s5 chcesz się zdołować ?:P

  10. #70

    Domyślnie

    ...no i wiedziałem ze tak będzie że "zaoszczędzę" parę stów ale będę tego trochę żałował...więc jutro D80 ląduje na Allegro ;p

Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •