słuchaj, rób zdjęcia tym czym masz![]()
Szukaj
Z S5 jest taki problem że tego sprzętu jest bardzo mało i nie ma z czego wybierać :/
Ostatnio edytowane przez kuuubu ; 05-12-2011 o 22:20
fuji to kolejny mit forumowy![]()
miałem s5 kilka miesięcy więc wiem co piszę[ jak już kupiłes d80 to nie zamieniaj - szkoda kasy ]
czy ja wiem czy mit...
To jest mocarne body, dużo nim można wykreować, wiele wybacza, wiele udogadnia... A że nie jest noktowizorem no to cóżPucha kocha światło i się odwdzięcza za każdy jego promyk
![]()
Ergonomia przydatna sprawa ale jakoś strasznie nie będę ubolewał w porównaniu do d80... szybkość chyba tez mi nie jest mega potrzebna...więc wszystko rozgrywa się o jakoś obrazowania...
Hmm... a może inaczej postawie sprawę... czy waszym zdaniem miedzy d90 a d300 jest różnica w obrazku ? - bo dla mnie osobiście nie było... więc żeby tez nie było tak samo w tym przypadku...bo nie ma się co oszukiwać że bym musiał dopłacić pewnie ok min 1000zł do s5.
ja bym już nie zamieniał
skoro kupiłes d80 - ciesz się nim
baw się d80, jak zajedziesz to zmień na coś lepszego![]()
Skontaktuj się z nami