Close

Strona 94 z 104 PierwszyPierwszy ... 44849293949596 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1040

Wątek: D5100

  1. #931

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Z drugiej jednak strony źle czułbym się mając "kobiecą lub dziecięcą" puszkę...
    Kurcze a bylem w Japonii to moglem mu jakie Hello Kitty przyczepic
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  2. #932
    Oszczędny w słowach Awatar eBarciu
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Galway / Wrocław
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelius Zobacz posta
    Kurcze a bylem w Japonii to moglem mu jakie Hello Kitty przyczepic
    w zasadzie d5100 powinno być dostępne tylko z wymiennymi obudowami jak niegdyś nokie lub przynajmniej w bardziej przyjaznym dla dzieci/kobiet kolorze ( róż )
    zawsze jest czas żeby zacząć marnować swoje życie
    D5100 + N18-105. N35 f/1,8. N50 f/1.8G

  3. #933

    Domyślnie


    ale by sie sprzedawal
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  4. #934

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelius Zobacz posta

    ale by sie sprzedawal
    A to Ci puszka...

  5. #935

    Domyślnie

    Dla kobiet jest czerwony D3100 :P
    Nikon

  6. #936
    Oszczędny w słowach Awatar eBarciu
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Galway / Wrocław
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez STomasz Zobacz posta
    Dla kobiet jest czerwony D3100 :P
    do tego przyczepić wspomniane Hello Kitty i już człowiek wygląda PRO
    zawsze jest czas żeby zacząć marnować swoje życie
    D5100 + N18-105. N35 f/1,8. N50 f/1.8G

  7. #937

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Z drugiej jednak strony źle czułbym się mając "kobiecą lub dziecięcą" puszkę...
    Źle to by się czuł, gdyby startując w konkursie ze swoim wypasionym pro body, przegrał z kimś kto robił foty takim "heloł kiti"
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  8. #938

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Z drugiej jednak strony źle czułbym się mając "kobiecą lub dziecięcą" puszkę...
    Pamiętaj, że samopoczucie najważniejsze. Nie daj sie nabrać na zabaweczki z którymi wstyd się pokazać tym bardziej że matryca to nie metka D&G i nic a nic z aparatu nie wystaje. A tak w ogóle to można kupić niesprawne D3 ze szrotu za grosze i udawać, że się strzela seriami w różnych profesjonalnych pozycjach(przewrotki, podskoki, nawroty, fiflaki, mostki,strzały z biodra). Normalnie balsam dla duszy.

    Edit: Wiem, przesadziłem.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-12-2011 o 01:15

  9. #939
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Świnoujście
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wer Zobacz posta
    Tylko, że odpalanie pod podczerwieni lub przez dyndający kabelek jest upierdliwe. Jak ktoś spróbuje normalnego gripa z lepszym body to szybko zmieni zdanie o swoim emulatorze. Wyzwalanie migawki to trochę mało funkcji, brak kółka/kółek, brak af/ae lock, brak krzyżaka, nie ma jak przekadrować, bo nie zablokujesz ostrości. Po prostu rozwiązanie ułomne.
    Niestety D5100 opuszka budżetowa i musieli go z czegos wykastrować, żeby był zbyt na wyższe modele. Dla mnie zakup gripa był koniecznością, mój egzemplarz robi nie więcej jak 350-450 pstryknięć bez lampy + kilka minut filmu. Dla mnie to jest katastrofa mój dziadek D40X robił 1500 klatek!!! (nawet po kilku latach). W dodatku oryginalne aku do D5100 są strasznie drogie.
    Na ostatnich pokazach lotniczych w Płocku, przed zakupem d5100, zrobiłem około 2000 zdjęć, i miałem szczęście, że pożyczyłem od brata D80, bo na D40x 500 klatek zabrakło. Pomijając pokazy, to jeden dłuższy spacer, kilka minut filmu i w temacie aku w d5100 jest po zawodach. Pokrętła, krzyżak jestem w stanie odpóścić, ważne że teraz aparat nie odstaje od moich potrzeb, bo te 700 - 1000 klatek to wystarczy. No i faktycznie dużo lepiej się trzyma, choć kabelek jest denerwujący. Poza tym mankamentem z baterią uważam, że aparat jest naprawdę super. Robi bardzo przyzwoite zdjęcia w kiepskich warunkach a szum nie jest dokuczliwy. Do zdjęc rodzinnych całkowicie użytkowe jest ISO 2000-2200. Uchylny ekranik to niby zbędny bajer ale ja mam dwoje małych dzieci a aparatu używam jako kamery, ten bajer to dla mnie wietna sprawa. Uważam, że to znakomity aparat do codziennej fotorafii rodzinnej i nie tylko po testach i porównaniach z D300s uważam, że nie mam się czego wstydzić. Miałem kupić D7000 ale cieszę się, że tego nie zrobiłem, co prawda w fotografii lotniczej byłby sprawniejszy ale w rodzinnej mniej poręczny. W przyszłości zamierzam kupić lepszą puszkę na pokazy ale zobaczymy jak się sprawi D5100 na pokazach w przyszłym roku.
    Ostatnio edytowane przez Eskel ; 01-12-2011 o 23:25

  10. #940

    Domyślnie

    To dziwne, że robi ci tak mało zdjęć na jednym aku. Mój robi około 750-800 (bez lampy).
    D7200 | T 100-400 | N 10-24 | N 35/1.8 | N 50/1.8 | N 18-105 | SY 8mm |

Strona 94 z 104 PierwszyPierwszy ... 44849293949596 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •