Close

Strona 96 z 104 PierwszyPierwszy ... 46869495969798 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1040

Wątek: D5100

  1. #951

    Domyślnie

    Mnie się właśnie rozładowała bateria po 280 zdjęciach, ale generalnie to było tam trochę zdjęć z lampą, trochę LV, trochę przeglądania fotek no i ogólnie to były "sesje z doskoku" - te zdjęcia były rozłożone chyba na 2 czy 3 miesiące. Jak czy tam o czterocyfrowych liczbach, to też mi się nie chce wierzyć [; Może jeszcze się trochę poprawi sytuacja, bo to dopiero będzie trzecie czy czwarte ładowanie...

    4\/3!!

  2. #952

    Domyślnie

    Zapewne po kolejnych ładowaniach liczba zdjęć będzie wzrastała. Oczywiście z czasem znów zacznie spadać. Ale to przecież za kilka lat. Nie ma się co martwić. Może warto też sprawdzić żywotność tej baterii? Może też tutaj leży problem. Warto się zainteresować.

  3. #953

    Domyślnie

    Czy z d5100 również zdarzają się takie problemy jak z d7000? Chodzi mi o af. Czy można kupować w ciemno
    Trochę tego...trochę tamtego...

  4. #954

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    Czy z d5100 również zdarzają się takie problemy jak z d7000? Chodzi mi o af. Czy można kupować w ciemno
    D5100 to konstrukcja z af co D3100,D90,D80. Także konstrukcja znana, sprawdzona i raczej niespodzianek nie robi. Czasami mogą być sztuki z af do regulacji ale rzadko i serwis po prostu robi kalibracje i po problemie.

  5. #955

    Domyślnie

    A moglby mi ktos podeslac na [email protected] jakiegos mocno przeswietlonego nefa. Chcialbym soboe sprawdzic jak ten aparacik radzi sobie z dynamika tonalna.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  6. #956

    Domyślnie

    Nie wiem czy to jest "bardzo" prześwietlone, ale generalnie - jak widać - jest prosto pod słońce. W pliku są już zapisane pewne korekty, więc żeby zobaczyć oryginał musisz sobie go zresetować.

    http://dl.dropbox.com/u/1426569/nef/111002105606.NEF

    4\/3!!

  7. #957

    Domyślnie

    "Tylko profesjonalne puszki Nikona mają gripy zabudowane, albo dołączane.
    Z tej grupy wyłamał się co prawda D7000, ale jako wyjątek może służyć za potwierdzenie w/w reguły "

    Po pierwsze - wyjątek nie potwierdza reguły,
    a po drugie - firmowy grip był już od etapu D80, czyli dwie generacje przed D7000.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  8. #958

    Domyślnie

    A po trzecie w polsce utarły sie nie co granice o aparaty powyżej 3 tyś są już uznawane za profesjonalne
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  9. #959

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ska Zobacz posta
    A po trzecie w polsce utarły sie nie co granice o aparaty powyżej 3 tyś są już uznawane za profesjonalne
    ...przez ich posiadaczy.

  10. #960

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Freddie Chopin Zobacz posta
    Nie wiem czy to jest "bardzo" prześwietlone, ale generalnie - jak widać - jest prosto pod słońce. W pliku są już zapisane pewne korekty, więc żeby zobaczyć oryginał musisz sobie go zresetować.

    http://dl.dropbox.com/u/1426569/nef/111002105606.NEF

    4\/3!!
    Dzięki ale nie do końca o to mi chodziło
    Trochę tego...trochę tamtego...

Strona 96 z 104 PierwszyPierwszy ... 46869495969798 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •