Mnie się właśnie rozładowała bateria po 280 zdjęciach, ale generalnie to było tam trochę zdjęć z lampą, trochę LV, trochę przeglądania fotek no i ogólnie to były "sesje z doskoku" - te zdjęcia były rozłożone chyba na 2 czy 3 miesiące. Jak czy tam o czterocyfrowych liczbach, to też mi się nie chce wierzyć [; Może jeszcze się trochę poprawi sytuacja, bo to dopiero będzie trzecie czy czwarte ładowanie...
4\/3!!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami