Szukaj
ale by sie sprzedawal![]()
Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)
Dla kobiet jest czerwony D3100 :P
Nikon
Pamiętaj, że samopoczucie najważniejsze. Nie daj sie nabrać na zabaweczki z którymi wstyd się pokazać tym bardziej że matryca to nie metka D&G i nic a nic z aparatu nie wystaje. A tak w ogóle to można kupić niesprawne D3 ze szrotu za grosze i udawać, że się strzela seriami w różnych profesjonalnych pozycjach(przewrotki, podskoki, nawroty, fiflaki, mostki,strzały z biodra). Normalnie balsam dla duszy.
Edit: Wiem, przesadziłem.
Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-12-2011 o 01:15
Niestety D5100 opuszka budżetowa i musieli go z czegos wykastrować, żeby był zbyt na wyższe modele. Dla mnie zakup gripa był koniecznością, mój egzemplarz robi nie więcej jak 350-450 pstryknięć bez lampy + kilka minut filmu. Dla mnie to jest katastrofa mój dziadek D40X robił 1500 klatek!!! (nawet po kilku latach). W dodatku oryginalne aku do D5100 są strasznie drogie.
Na ostatnich pokazach lotniczych w Płocku, przed zakupem d5100, zrobiłem około 2000 zdjęć, i miałem szczęście, że pożyczyłem od brata D80, bo na D40x 500 klatek zabrakło. Pomijając pokazy, to jeden dłuższy spacer, kilka minut filmu i w temacie aku w d5100 jest po zawodach. Pokrętła, krzyżak jestem w stanie odpóścić, ważne że teraz aparat nie odstaje od moich potrzeb, bo te 700 - 1000 klatek to wystarczy. No i faktycznie dużo lepiej się trzyma, choć kabelek jest denerwujący. Poza tym mankamentem z baterią uważam, że aparat jest naprawdę super. Robi bardzo przyzwoite zdjęcia w kiepskich warunkach a szum nie jest dokuczliwy. Do zdjęc rodzinnych całkowicie użytkowe jest ISO 2000-2200. Uchylny ekranik to niby zbędny bajer ale ja mam dwoje małych dzieci a aparatu używam jako kamery, ten bajer to dla mnie wietna sprawa. Uważam, że to znakomity aparat do codziennej fotorafii rodzinnej i nie tylko po testach i porównaniach z D300s uważam, że nie mam się czego wstydzić. Miałem kupić D7000 ale cieszę się, że tego nie zrobiłem, co prawda w fotografii lotniczej byłby sprawniejszy ale w rodzinnej mniej poręczny. W przyszłości zamierzam kupić lepszą puszkę na pokazy ale zobaczymy jak się sprawi D5100 na pokazach w przyszłym roku.
Ostatnio edytowane przez Eskel ; 01-12-2011 o 23:25
To dziwne, że robi ci tak mało zdjęć na jednym aku. Mój robi około 750-800 (bez lampy).
D7200 | T 100-400 | N 10-24 | N 35/1.8 | N 50/1.8 | N 18-105 | SY 8mm |
Skontaktuj się z nami