Mam problem z PS Cs2 a mianowicie nie moge wstawić zdjęć jpg do jednej z agencji istockowej.
Wyskakuje komunikat że plik nie jest w formacie RGB (a w/g danych jest to jpg--4 pozostałe agencje przyjmuja je bez problemu)
Dodatkowo przy próbie załadowania zdjęć do "Dyskutowalni" na fotografia-przyrodnicza.art.pl pokazuje komunikat
"Plik ze zdjęciem nie jest w formacie jpg"????
Zupełnie juz "zgłupiałem" i nie wiem co mam zrobić.
Fotografuje w NEF-ach i w Nikon Capture po wstepnej obróbce zapisuje zdjecia jako tiff(16 bit).
Dalsza obróbkę prowadzę w PS CS2 i tam tez zapisuję zdjecia w opcji "dla weba" jako jpg 700x600(72 dpi).
Próbowałem juz ładowac zdjęcia które już kiedys tam "wsadzałem" i teraz nic z tego??
Może ktoś z Was jest mi w stanie coś poradzić.
Mam ten problem od niedawna i poprzednio wszystko było OK na tym samym oprogramowaniu.
Bardzo prosze o pomoc!!
Pozdrawiam Tomek
P.S.
ew.prosze na private.
( [email protected])
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami