Chciałbym poruszyć wątek ‘Czas migawki a drgania ręki’.
Zapewne większość zadawała sobie pytanie, jak się ma czas migawki do drgań ręki podczas fotografowania. Wydawać się może, że przy czasie powyżej 1/60 nie ma to już znaczenia. Czy jednak aby napewno? Chciałbym poddać dyskusji ten wątek i zachęcam do udziału i podzielenie się waszymi własnymi opiniami i doświadczeniem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami