z tych zdjęć co zrobiłem nie mam wyrobionego zdania. Generalnie af jest lepszy niż w D60, ale jak na początku było idealnie co do mm. to teraz czasem mam bf. Nie jest to norma , i dalej czasem jest idealnie. U mnie jest tak że ostrość zaczyna się na punkcie af lub milimetry za. Więc bez cropa nie widać, ale nie zawsze. Aż tak jak u Ciebie na 3 zdjęciu nigdy nie miałem.
Coś jednak jest bo af nie zawsze pracuje tak samo.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami