Close

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 262

Wątek: D 3100

  1. #221
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    2

    Domyślnie

    Chciałbym się poradzić, czy lepiej wziąć d3100 z obiektywem 18-105 (ok. 2400zł) czy dopłacić 300 zł i mieć 2 obiektywy: 18-55 oraz 55-300. aparat przeznaczony do początkującego amatora, dzięki z góry za pomoc

  2. #222

    Domyślnie

    na początek wersje jednoobiektywową polecam - uniwersalizm, mniejsza torba, waga - do 18-105 dokup sobie kiedyś 55-300, 18-55 imho troszkę za krótki

  3. #223

    Domyślnie

    Mimo posiadania różnych obiektywów, zdecydowałem się na d3100 + 18-105vr. Uważam ten wybór za bardzo udany i taki zestaw polecam na początek.

  4. #224
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    2

    Domyślnie

    dzięki za podpowiedź, zdecydowałem się na 18-105, jestem zadowolony z wyboru
    D3100 + 18-105 VR

  5. #225

    Domyślnie

    Witam

    Od niedawna jestem posiadaczem D3100, wcześniej bawiłem się trochę kompaktem.
    Różnica jest niebagatelna. Jestem zadowolony z aparatu i to bardzo, spełnia jak na razie wszelkie moje oczekiwania.
    Pozostało jedynie oszczędzać na dodatkowy obiektyw, bo znając życie z czasem przyjdzie pora by przesiąść się z Kita.

    Pozdrawiam

  6. #226

    Domyślnie D3100 a obiektywy z D50

    Proste pytanie mam D 50 i kilka obiektywów do niego (nikora m.in kitowy). Mam pytanie czy te obiektywy będą pasowały do D 3100 ? Dziękuję za odp

  7. #227

    Domyślnie

    Trudno wyczuć. D3100 nie ma wiertarki. Podaj spis obiektywów, to podamy, który zadziała, a który nie.
    Tutaj jest... podpis

  8. #228

    Domyślnie

    Dzięki za odp.
    Jeden obiektyw to
    Nikon 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX Nikkor
    a drugi to kitowy 18-55 DX

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dramaturg Zobacz posta
    Dzięki za odp.
    Jeden obiektyw to
    Nikon 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX Nikkor
    a drugi to kitowy 18-55 DX
    sytuacja jest prosta każdy obiektyw będzie pasował......... z tym ,że obiektywy bez oznaczenia AF-S (nie mylić z AF bo s robi zasadniczą różnicę ) nie będą miały AF
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  10. #230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dramaturg Zobacz posta
    Jeden obiektyw to
    Nikon 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX Nikkor
    a drugi to kitowy 18-55 DX
    Te szkiełka będą OK na D3100. Wszystkie funkcje będą chodzić.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •