Dokladnie o tym samym pomyslalem, te 30 dni to nie zuzycie filtra tylko czas w jakim jest bezpiecznie uzywac ten sam filtr zanim zawitaja nieproszeni goscie
Jezeli nie ma kamienia w czajniku, to nie ma go tez w naszym organizmie......zastanowiles sie nad tym? Pije te wode bez gotowania, wiem, ze jest pozbawiona chociaż kamienia. Wiec te nie 20zl a 6 euro moge wydac raz w miesiacu, tym bardziej, ze nie pale a paczka fajek u mnie kosztuje 8.65 euro.....wiec bez przesady.Tylko tak się zastanawiam nad kosztem tych filtrów i czy nie taniej by wychodziło co jakiś czas wymienić czajnik![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami