no owszem jest. Szczególnie jak się pije kawę rozpuszczalną. To na tej zwykłej wodzie zostaje taki nieprzyjemny nalot, po filtrowanej jest miodzio.
Nie znam się, nie wiem to jest i tak naprawdę nie muszę bo nie jest mi to do szczęścia potrzebne. Dla mnie ważne jest że jest lepsza woda...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami