Napiszę inaczej bo chyba rzezywiście nie czaisz...
Jeśli miałbyś dzbanek to czajnik dublowałby filtrowanie. Sam musisz się zastanowić czy chcesz pić wodę "prosto" z kranu czy zamierzasz filtrowanej używać tylko do robienia sobie kawy i herbaty.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami