Ja z laptopa korzystam![]()
Szukaj
Ja z laptopa korzystam![]()
Ostatnio edytowane przez mbodniak ; 18-08-2011 o 15:19
bolid pierwsza klasa![]()
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Klima i stereo moc![]()
No baaaa, sam strugałemGrunt że zrobiłem to na śrubach z motylkowymi nakrętkami, bo przynajmniej mogę to w każdej chwili poskładać
![]()
Na skórze mi sie tyłek ślizgał
Klima musi być! A gra fakt, w stereo lepiej brzmi
Spokojnie uciągnieJa gram na wyższej rozdzielczości i mniejszych detalach, żadnych problemów nie mam. Gorzej z trasami nowymi które wychodzą pod plugin (BTB). Póki nie są zintegrowane z modem to jest kłopot bo tnie. U mnie Toshiba, Turion 2.1 x2, 4GB RAM i grafika Radeona 3200, więc na i5 to będzie śmigać aż miło
No i przede wszystkim żeby gra nie była nudna... http://forum.rallyesim.fr/index.php Update'y, trasy, samochody, modyfikacje, własne napisy na szybach itd itp. Czekam aż wrzucą na plugin trasę z 66 Rajdu Polski bo już jest jako BTB -> http://www.youtube.com/watch?v=3B0KIDVFp2c ale niestety mi przycina. Po integracji powinno być znacznie lepiej
![]()
Ostatnio edytowane przez mbodniak ; 18-08-2011 o 16:38
Ja nie chciałem wydawać kasy, więc wziąłem stare ramy z okien i po problemie :P Może kiedyś jak będzie mi się przelewało to kupię lepszą kierownicę (chociaż ta do złych nie należy) i fotel kubełkowy![]()
Tu macie stanowisko do grania na wypasie:
http://www.youtube.com/watch?v=9sJQKGLblho
Robi wrażanie!
Jarod
"Wychodź na zewnątrz więcej, ale rób mniej zdjęć"
a mnie się marzy d-box w salonie, prawie jak w rajdówce
http://youtu.be/Qkd3-a-dIhk
Ostatnio edytowane przez kuman ; 18-08-2011 o 23:46 Powód: skopany link
...
Skontaktuj się z nami