Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Ken Block ;)

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuman Zobacz posta
    a mnie się marzy d-box w salonie, prawie jak w rajdówce

    http://youtu.be/Qkd3-a-dIhk
    tego można sobie w Polsce kupić, zrobią na zamówienie

  2. #32
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    No ale chyba nic nie pobije tego symulatora hahah http://www.youtube.com/watch?v=TkfvN...eature=related .

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarod Zobacz posta
    Tu macie stanowisko do grania na wypasie:
    http://www.youtube.com/watch?v=9sJQKGLblho

    Robi wrażanie!
    Bebechy z Golfa IV


    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    No ale chyba nic nie pobije tego symulatora hahah http://www.youtube.com/watch?v=TkfvN...eature=related .
    Najlepszy jest pierwszy komentarz pod tym filmem.


    A co do Blocka, to też kolesia lubię. Ma hobby, to sobie jeździ. Ludzie wrzucają na You Tube gorsze i nudniejsze filmy. Co do "poupalanego" asfaltu, to przecież norma, że taki przejazd trzeba kilka razy przećwiczyć, potem jeszcze powtarza się ujęcia, nawet jeśli wszystko poszło dobrze. Jeżeli się komuś filmy Blocka nudzą, to nie musi ich oglądać. Osobiście uważam, że każda jest inna i przyjemnie się je ogląda. Wrzucę jeszcze od siebie mój ulubiony film Kenem:
    http://www.youtube.com/watch?v=Av0VsTxJd78
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  4. #34

    Domyślnie

    Kurcze ja od czasu do czasu wyciągam zza telewizora fotel z kierownicą (playseat taki biały + logitech g25) i gram.....uwaga głównie w GRID na PS3. Świetna gra pod względem grania. Dla mnie takie gry to gry, nie można czuć samochodu w takich grach, samochód ma jakieś przeciążenia, czuje się kiedy wpada w poślizg, kiedy się przechyla itd.....u mnie kierownica po prostu czasem sobie drga i owszem za mocne depnę gaz to mnie obróci, ale i tak daleko temu do realizmu.... No chyba, że nie grałem właśnie w gry które wymieniacie....najlepsze jest to, że głównie z fotela korzystają ....moje dwa koty. Niestety częściowo potraktowały go jako drapak :/
    Tak czy siak polecam GRID dla czystej rozrywki i jazdę mustangiem
    A Ken dla mnie robi to za co dostaje kasę, lubi to i ludzie to lubią.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •