Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Ken Block ;)

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Jeżeli tak, to bym się mógł wygodnie z kierą przed telewizorem rozsiąść, jak przy GT5, które póki co, we wolnych chwilach ujeżdżam.

    Ja z laptopa korzystam
    Ostatnio edytowane przez mbodniak ; 18-08-2011 o 15:19

  2. #22

    Domyślnie

    bolid pierwsza klasa
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  3. #23

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbodniak Zobacz posta
    Ja z laptopa korzystam
    O, no to git. I chodzi bez problemów? Ja w lapku mam jakieś i5 i kartę ATI 56cośtam. Myślę, że uciągnie bez problemu, w sumie to gra sprzed ładnych kilku lat... A jak się kiera sprawdza w RBR? Bo mam taka samą.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    bolid pierwsza klasa
    No baaaa, sam strugałem Grunt że zrobiłem to na śrubach z motylkowymi nakrętkami, bo przynajmniej mogę to w każdej chwili poskładać
    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    To skóra czy jednak welur ?
    Na skórze mi sie tyłek ślizgał
    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Klima i stereo moc
    Klima musi być! A gra fakt, w stereo lepiej brzmi
    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    O, no to git. I chodzi bez problemów? Ja w lapku mam jakieś i5 i kartę ATI 56cośtam. Myślę, że uciągnie bez problemu, w sumie to gra sprzed ładnych kilku lat... A jak się kiera sprawdza w RBR? Bo mam taka samą.
    Spokojnie uciągnie Ja gram na wyższej rozdzielczości i mniejszych detalach, żadnych problemów nie mam. Gorzej z trasami nowymi które wychodzą pod plugin (BTB). Póki nie są zintegrowane z modem to jest kłopot bo tnie. U mnie Toshiba, Turion 2.1 x2, 4GB RAM i grafika Radeona 3200, więc na i5 to będzie śmigać aż miło No i przede wszystkim żeby gra nie była nudna... http://forum.rallyesim.fr/index.php Update'y, trasy, samochody, modyfikacje, własne napisy na szybach itd itp. Czekam aż wrzucą na plugin trasę z 66 Rajdu Polski bo już jest jako BTB -> http://www.youtube.com/watch?v=3B0KIDVFp2c ale niestety mi przycina. Po integracji powinno być znacznie lepiej
    Ostatnio edytowane przez mbodniak ; 18-08-2011 o 16:38

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbodniak Zobacz posta

    Ja z laptopa korzystam

    Pfffff, moj kolega (mechanik samochodowy) ma tez takie cos ale fotel... Z BeeMKi siodemki! Podlaczyl to wszytko nawet pod zasilanie i moze sterowac elementami fotela Powaga. Wyglada to extra. No i nagina ciagle w Forza3

  8. #28

    Domyślnie

    Ja nie chciałem wydawać kasy, więc wziąłem stare ramy z okien i po problemie :P Może kiedyś jak będzie mi się przelewało to kupię lepszą kierownicę (chociaż ta do złych nie należy) i fotel kubełkowy

  9. #29

    Domyślnie

    Tu macie stanowisko do grania na wypasie:
    http://www.youtube.com/watch?v=9sJQKGLblho

    Robi wrażanie!
    Jarod
    "Wychodź na zewnątrz więcej, ale rób mniej zdjęć"

  10. #30
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    a mnie się marzy d-box w salonie, prawie jak w rajdówce

    http://youtu.be/Qkd3-a-dIhk
    Ostatnio edytowane przez kuman ; 18-08-2011 o 23:46 Powód: skopany link
    ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •