Miałem okazję z jednym z rajdowców, więc źle by nie byłoSztuka w tym że wszyscy praktycznie ujeżdżający na bieżąco samochody klasy WRC zrobią to po kilku próbach bez problemu. Jest jeden haczyk... on się urodził w USA, a tam można zrobić efektowną reklamę nawet pędzącego z kulką żuczka gnojniczka, jeśli znajdzie się garstka jego zwolenników i jest potrzeba jego wypromowania
Pisałem wyżej, do cholery i ciut ciut - na wcześniejszych częściach widać wyraźnie jak poupalana jest droga po której śmigał żeby dobrze nagranie wyszłoSporo było komentarzy na ten temat.
Co by nie gadać, polecam każdemu kto ma okazję żeby tak się raz przewieźć na fotelu pilota z kimś z podobnymi umiejętnościami![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami