Close

Strona 1129 z 1948 PierwszyPierwszy ... 129629102910791119112711281129113011311139117912291629 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 281 do 11 290 z 19477

Wątek: Humor

  1. #11281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lerain Zobacz posta
    Siedząc na czacie ujrzałem intrygujący nick:

    pokaze_GO_na_skype

    ; D
    Czytanie tego forum wywołuje niepokojące zmiany w postrzeganiu świata, pierwsze o czym pomyślałem to była głębia ostrości.

  2. #11282

    Domyślnie

    Niestety. Nie pokazał mi swojeGO.
    D3000 + N18-55 + T70-200 + Helios 58 | PSAM Mode ON

  3. #11283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazwita Zobacz posta
    Czytanie tego forum wywołuje niepokojące zmiany w postrzeganiu świata, pierwsze o czym pomyślałem to była głębia ostrości.
    rotfl ;oD
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  4. #11284

    Domyślnie

    fotoknyt w wersji Rosyjskiej

    http://englishrussia.com/2011/06/10/...and-photoshop/

    Jeszcze jedno chociaz nie wiem czy czasem juz nie było
    http://englishrussia.com/2011/02/17/...g-photo-fails/
    Ostatnio edytowane przez sebaok ; 08-08-2011 o 00:29

  5. #11285

  6. #11286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebaok Zobacz posta
    fotoknyt w wersji Rosyjskiej

    http://englishrussia.com/2011/06/10/...and-photoshop/

    Jeszcze jedno chociaz nie wiem czy czasem juz nie było
    http://englishrussia.com/2011/02/17/...g-photo-fails/
    co ci ludzie ćpają..
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 08-08-2011 o 13:24 Powód: No!

  7. #11287

    Domyślnie

    Rosja to stan umysłu
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  8. #11288
    POZDROWIENIA

    '' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek

  9. #11289

    Domyślnie

    naelektryzowana suka

  10. #11290
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Grudziądz/Warszawa
    Posty
    123

    Domyślnie

    Dzisiaj po każdej Mszy Św. w ramach akcji św. Krzysztof 2011 organizowanej przez Komisję Episkopatu Polski do spraw Misji, której celem jest wspieranie misjonarzy poprzez zakup środków transportu, które są nie zbędne do prowadzenia misji, każdy z nas w ramach podziękowania Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry - 1 gr za 1 km, - może złożyć do puszki ofiarę na ten szczytny cel.

    http://www.nspj.pl/ogloszenia.html

Strona 1129 z 1948 PierwszyPierwszy ... 129629102910791119112711281129113011311139117912291629 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •