Szukaj
Niestety. Nie pokazał mi swojeGO.![]()
D3000 + N18-55 + T70-200 + Helios 58 | PSAM Mode ON
fotoknyt w wersji Rosyjskiej![]()
http://englishrussia.com/2011/06/10/...and-photoshop/
Jeszcze jedno chociaz nie wiem czy czasem juz nie było
http://englishrussia.com/2011/02/17/...g-photo-fails/
Ostatnio edytowane przez sebaok ; 08-08-2011 o 00:29
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
niestety było wiele razy.
Rosja to stan umysłu![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
POZDROWIENIA
'' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek
naelektryzowana suka
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
Dzisiaj po każdej Mszy Św. w ramach akcji św. Krzysztof 2011 organizowanej przez Komisję Episkopatu Polski do spraw Misji, której celem jest wspieranie misjonarzy poprzez zakup środków transportu, które są nie zbędne do prowadzenia misji, każdy z nas w ramach podziękowania Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry - 1 gr za 1 km, - może złożyć do puszki ofiarę na ten szczytny cel.
http://www.nspj.pl/ogloszenia.html
Skontaktuj się z nami