Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Kreta 2011

  1. #11

    Domyślnie

    Gryfino ma swój urok a międzyodrze jest jeszcze piękniejsze - szczególnie dla wielbicieli przyrody i makro. W innym poście zamieściłem jedną z bardziej ulubionych wakacyjnych fotek - mianowicie złapanej przez kolegę modliszki. Żałuję że nie popstrykałem więcej, ale niestety uciekła ...
    W razie gdyby zapraszam w Gryfińskie strony bo chętnych do fotografowania jest tu trochę
    Carpe diem ...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciekola Zobacz posta
    Gryfino ma swój urok a międzyodrze jest jeszcze piękniejsze - szczególnie dla wielbicieli przyrody i makro. W innym poście zamieściłem jedną z bardziej ulubionych wakacyjnych fotek - mianowicie złapanej przez kolegę modliszki. Żałuję że nie popstrykałem więcej, ale niestety uciekła ...
    W razie gdyby zapraszam w Gryfińskie strony bo chętnych do fotografowania jest tu trochę
    Myślałem, że jesteś dziewczyną, to nie jest w porządku! Ksywka nie powinna wprowadzać w błąd.

    Po innych tematach nie łażę, nie widziałem Twojej modliszki. Krajobrazy też są u Ciebie niczego sobie. Za zaproszenie dziękuję, na razie nie planuję.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  3. #13

    Domyślnie

    Ja jestem Maciek a moja kobieta która wiernie mi kibicuje ma na imię Ola
    Stąd połączenie ksywki
    Carpe diem ...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •