Gryfino ma swój urok a międzyodrze jest jeszcze piękniejsze - szczególnie dla wielbicieli przyrody i makro. W innym poście zamieściłem jedną z bardziej ulubionych wakacyjnych fotek - mianowicie złapanej przez kolegę modliszki. Żałuję że nie popstrykałem więcej, ale niestety uciekła ...
W razie gdyby zapraszam w Gryfińskie strony bo chętnych do fotografowania jest tu trochę![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami