Nie chcialbym byc uznany za covetofoba (zdarza mi sie czasem zakrecic z16 i j135 do mego d300), ale tak sobie poczatkowo pomyslalem, po co wbijac sie w post-radziecka produkcje (tak jakby jezykiem 35mm mowiac kupowac jakiegos modern zeniitha) kiedy cala swiatowo produkcja stoi dostepna (blizej lub dalej...cenowo).
Jednak poogladalem sample z Araxa60, poczytalem tomaw posty i bardzo mi sie spodobal, tym bardziej, ze jakos bardzo blisko do NRDowskiej produkcji ktora posiadami zaczalem powaznie liczyc: przy obecnym kursie $ do £ koszt Araxa to ok. £285 (z dostawa) czyli juz troche blizej Hassa niz 0zl :/ (Ok, wiem, ze to nie uzywka tylko nowy sprzet...)
Ciekawe ile Arax kosztuje na Ukrainie (o ile nie jest to towar tylko exportowy)...?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami