A jak to jest z tymi polami AF w wizjerze ? Pole którym łapiesz ostrość jest jakoś zaznaczone ?
Szukaj
A jak to jest z tymi polami AF w wizjerze ? Pole którym łapiesz ostrość jest jakoś zaznaczone ?
podczas ostrzenia i wybierania (lub naciskania przyciskow na body) podświetlaja sie te czarne punkty na czerwono
Panowie to jest jakaś pomyłka z ceną, taniej niż D90 + 18-105 VR ?
www.FotoJoker.pl
Skontaktuj się z nami