Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Kuźnica Katowska/Opolskie
    Posty
    49

    Domyślnie

    A jak to jest z tymi polami AF w wizjerze ? Pole którym łapiesz ostrość jest jakoś zaznaczone ?

  2. #12

    Domyślnie

    podczas ostrzenia i wybierania (lub naciskania przyciskow na body) podświetlaja sie te czarne punkty na czerwono

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Kuźnica Katowska/Opolskie
    Posty
    49

    Domyślnie

    Panowie to jest jakaś pomyłka z ceną, taniej niż D90 + 18-105 VR ?
    www.FotoJoker.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T'J Zobacz posta
    Panowie to jest jakaś pomyłka z ceną, taniej niż D90 + 18-105 VR ?
    www.FotoJoker.pl
    Cena OK. 3tyg temu płaciłem jakieś 200pln drożej .
    Rozumiem,że odnosisz sięd do ceny 3222 pln. ?
    D5100 + 18-105 VR + N50 1.8G

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Kuźnica Katowska/Opolskie
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poziomek1978 Zobacz posta
    Cena OK. 3tyg temu płaciłem jakieś 200pln drożej .
    Rozumiem,że odnosisz sięd do ceny 3222 pln. ?
    Tak właśnie chodzi mi o tą cenę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •