Witam,
Jako że jest to forum Nikon jest tu pewnie dosyć dużo posiadaczy D5100 przez co mam do Nich pytania
- Jeżeli sam wybiorę sobie punkt ostrzenia czy muszę ostrzyć go na AF czy na MF ?
- Jeżeli wybiorę Sobie ten punkt to będzie to jednorazowy wybór czy będę go miał ustawionego jak długo chcę ?
- Czy na LCD jest możliwość włączenia sitaki trójpodziału ?
- Jeżeli wybiorę sobie punktowy lub centralny pomiar światła będzie zaznaczony ten punkt w którym jest mierzone światło ?
Pozdrawiam
T'J
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami