Close

Strona 54 z 104 PierwszyPierwszy ... 444525354555664 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1040

Wątek: D5100

  1. #531
    Oszczędny w słowach Awatar eBarciu
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Galway / Wrocław
    Posty
    166

    Domyślnie bateria w D5100

    a żeby nie było za słodko to zapytam szanownych kolegów jak Wam baterie trzymają w Waszych aparatach?
    Mnie udało się zrobić maks 300 zdjęć przy tzw normalnym trybie użytkowania (praktycznie bez LV i lampy ) i jestem trochę zmartwiony.
    teraz po podpięciu T90 ilość spadła do 130 i to już jest dramat !
    mam wrażenie, że mam jakąś zdechniętą baterię ale najpierw poproszę Was o Wasze spostrzeżenia.
    zawsze jest czas żeby zacząć marnować swoje życie
    D5100 + N18-105. N35 f/1,8. N50 f/1.8G

  2. #532

    Domyślnie

    dokładnej liczby teraz nie pamiętam, ale z podpiętym N18-105 mało , za mało ! w stos do tego co deklaruje producent (wiadomo tam laboratoryjne warunki itd) i też miałem to uczucie, że aku walnięte
    lepiej jest z N35/1.8G, no ale tu wiadomo

  3. #533

    Domyślnie

    myslę że od ostaniego ładowania zrobiłem ok.300 zdjęć (też z LV) - jest 2/3 baterii

  4. #534

    Domyślnie

    O shit
    To ja na D3100 zrobiłem najwięcej ponad 1000 (nie wiem, czy nie w granicach 1500zdj) z podpiętym 35/1.8
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  5. #535
    Oszczędny w słowach Awatar eBarciu
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Galway / Wrocław
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    O shit
    To ja na D3100 zrobiłem najwięcej ponad 1000 (nie wiem, czy nie w granicach 1500zdj) z podpiętym 35/1.8
    nie załamuj mnie :P !
    zawsze jest czas żeby zacząć marnować swoje życie
    D5100 + N18-105. N35 f/1,8. N50 f/1.8G

  6. #536

    Domyślnie

    Na prawdę. Tym bardziej się dziwię, bo przecież bateria ta sama... dużo z LV korzystacie
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  7. #537

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eBarciu Zobacz posta
    a żeby nie było za słodko to zapytam szanownych kolegów jak Wam baterie trzymają w Waszych aparatach?
    Mnie udało się zrobić maks 300 zdjęć przy tzw normalnym trybie użytkowania (praktycznie bez LV i lampy ) i jestem trochę zmartwiony.
    teraz po podpięciu T90 ilość spadła do 130 i to już jest dramat !
    mam wrażenie, że mam jakąś zdechniętą baterię ale najpierw poproszę Was o Wasze spostrzeżenia.
    Trzeba było kupić sobie D7k. Na nim trzepią po 3000 fotek.
    A nie miauczysz, że D5.1k ledwo 300 fotek wytrzymuje.
    Kupiłeś „wartburga” i myślisz, że „mercedesem” jeździsz.
    Ostatnio edytowane przez Polikon ; 28-06-2011 o 07:48
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  8. #538

    Domyślnie

    Nie wiedziałem, że wartburgi i merce miały te same silniki (matryca, expeed..) tylko budy inne.

    A tak z mojego doświadczenia, w D300S bateria przez dwa miesiące wytrzymywała ledwo 200 zdjęć nawet gdy już przestałem szperać po menu. Zdarzały się sytuacje gdy po naładowaniu stan baterii wynosił 92%. Dwa razy przypadkowo bateria samorozładowała się do całkowitego zera w torbie (był załączony, przytrzymywał się w niej przycisk FN o kant przegrody) i od tego czasu osiągnąć 800-1000 żaden problem.
    D610; D300S; Nikkor: 50mm 1.4G; 70-300 VRII; Tamron 17-50 2.8 VC; Samyang 8mm FE; SB-900; few pieces of manual lens

    http://www.fotozwardon.blogspot.com/

  9. #539

    Domyślnie

    Spoko, temat baterii jest ciekawy ze wględu na jakość fabrycznei dodawaj do aparatu. Np mój d90 nie zrobił jeszcze więcej jak 450zdjęć na jednym naładowaniu. Inni tłuką po 800-1000 fot... Lekko irytująca sprawa ale...kupię drugą do gripa i będę miał spokój na dłużej

  10. #540

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabur Zobacz posta
    Spoko, temat baterii jest ciekawy ze wględu na jakość fabrycznei dodawaj do aparatu. Np mój d90 nie zrobił jeszcze więcej jak 450zdjęć na jednym naładowaniu. Inni tłuką po 800-1000 fot... Lekko irytująca sprawa ale...kupię drugą do gripa i będę miał spokój na dłużej
    Może wystarczy zwykłe formowanie aku, jeśli tego nie zrobiłeś zaraz po zakupie.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Strona 54 z 104 PierwszyPierwszy ... 444525354555664 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •