Sam wybieraj punkt na który ma być ostrzone, to najlepszy wybór i będziesz miał pewność. Jeśli zdajesz się na automatykę to trzeba się liczyć z tym że wszystko dzieje się bez twojego udziału. Do czasu aż ktoś wymyśli AF czytający w myślach.
W takim D3 kropka jest po tej samej stronie, a w 1D mark IV po przeciwnej, widocznie wszyscy mają to gdzieśA tak na poważnie, gdzie ty byś umieścił tą kropkę żeby była widoczna, w kadrze?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami