a żeby nie było za słodko to zapytam szanownych kolegów jak Wam baterie trzymają w Waszych aparatach?
Mnie udało się zrobić maks 300 zdjęć przy tzw normalnym trybie użytkowania (praktycznie bez LV i lampy ) i jestem trochę zmartwiony.
teraz po podpięciu T90 ilość spadła do 130 i to już jest dramat !
mam wrażenie, że mam jakąś zdechniętą baterię ale najpierw poproszę Was o Wasze spostrzeżenia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami