Nauka nauką, ale ile to fantastycznych światełek z przed oczu znika. To jest właśnie jedna z wad nie posiadania sprzętu. Oczywiście można rzucić się na używany aparat z trybami S.P.A.M i chwytać te chwile
Ja sam oczekuję premiery Dxxx , ciekawi mnie co tam zagości i modlę się by te 24mpx nie były szumliwymi dzieciakami. Na forum Nikon Rumors wyczytałem właśnie datę 20 lipca - postaram się zarzucić linkiem jak w poniedziałek będę w pracy. Tam w ulubionych gdzieś mi się zapisało. Różnica pomiędzy mną, a kolegą powyżej , jest taka, że mam czym póki, co focić. U niego zalecam zakup kompaktu lub jeśli masz porządny telefon, to to na razie starczyć powinno...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami