Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Na Podlasiu....

  1. #31

    Domyślnie

    Dwójka naj, później trójka i jedynka. Wersja "dopieszczona" bardziej przypadła mi do gustu (ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje )

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Bartuś,a czemu...? Szczerze,to nie mam podglądu na iv.pl,wstawiłem linkę,może coś pochrzaniłem...?
    Jakaś taka bez kontrastu z wybledzoną zielenią - ale patrzę na monitorze firmowym .....
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #33

    Domyślnie

    To chyba jednak monitor, zielenie leciutko podbite, czerwony z nieba lekko zdjęty i "cywilizacja" usunięta.
    W tej wersji zostały jeszcze słupy w odbiciu, nr 2 jest bez

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aronov Zobacz posta
    To chyba jednak monitor, zielenie leciutko podbite, czerwony z nieba lekko zdjęty i "cywilizacja" usunięta.
    W tej wersji zostały jeszcze słupy w odbiciu, nr 2 jest bez
    Jeśli możesz wstaw nr.2,bo nie mam dostępu teraz...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Jakaś taka bez kontrastu z wybledzoną zielenią - ale patrzę na monitorze firmowym .....
    Ja też tak to widzę, trochę mi brak zieleni w zieleni
    Kadry fajne, ale chyba za sprawą kolorów najlepiej odbieram trójkę.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Jeśli możesz wstaw nr.2,bo nie mam dostępu teraz...
    Dzisiaj nie mogę, w pracy jestem - 24h

  7. #37

    Domyślnie

    http://iv.pl/images/75905142253756131114.jpg
    Jacek i Bartek.....sio do monitora...
    Jeszcze jedno,......proszę ogladać w edycji 100%.....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #38

    Domyślnie

    trójka bardzo fajna, a na jedynce tak jak pisza, niestety bez dobrego monitora nie nalezy sie poruszać bo lapek niestety przekłamuje kadry bez uwag

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    No to Twoja wersja jest zdecydowanie lepsza niż "dopieszczona".......
    Święte słowa - dużo lepiej i mi się podoba

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    (...) nie mam podglądu na iv.pl,wstawiłem linkę,może coś pochrzaniłem...?
    Przestałem korzystac z tego serwera... po wrzuceniu foty faktycznie coś niedobrego dzieje się z kolorami...
    Testowałem kilka razy, wrzucając dla porównania na imageshack.us - po, podziękowałem za współpracę iv.pl
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  10. #40

    Domyślnie

    Swojsko i ładnie tak jak lubię
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •