jak z flamandzkiego obrazupodoba się
do pełni szczęścia jeszcze tylko jakiegoś brudnego wieśniaka z kijem na ryby - pomyśl o tym)
Szukaj
jak z flamandzkiego obrazupodoba się
do pełni szczęścia jeszcze tylko jakiegoś brudnego wieśniaka z kijem na ryby - pomyśl o tym)
Niestety nie mam na podorędziu lapka, a nie będę zasuwał do Czwórmiasta by zobaczyć dobre niebo. Czyli staję po stronie narzekaczy.![]()
LED ZEPPELIN
Andrzeju... nie pozostaje w zasadzie nic innego jak cieszyć się, że zaczynasz się przekonywać do uroku magenty...
![]()
O, na dwójce niebo jest typowo monitorowe, co uważam za zaletę...Fajne te "prowincjonalne" foty.
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami