Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Na Podlasiu....

  1. #21
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    No i na trójce jest najfajniej.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Jak w filmie, Panie, jak w filmie ...
    Znaczy się jak w polskim filmie.....no może oprócz ostatniego
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #23

    Domyślnie

    Jedynka nie bo nie .Dwójka jest super,wyp słupy i jest bosko,trójka też fajna.Przygaś trochę ścianę domu,ale tak minimalnie.

  4. #24

    Domyślnie

    Jurku,już ją deczko gasiłem,potem szarzeje..Żal chłopu chałupę ze świeżą elewacją brudzić....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Jurku,już ją deczko gasiłem,potem szarzeje..Żal chłopu chałupę ze świeżą elewacją brudzić....
    No fakt ,się chłopina wykosztowła .

  6. #26

    Domyślnie

    Trójka powiedziałbym sugestywna, dobrze oddałaś tytułowy klimat.
    LED ZEPPELIN

  7. #27

    Talking

    1. Też bym tak kadrował, widok ciekawy, niebo jednak drzaźni.
    2. Bardzo ładne, lubię te klimaty.
    3. Bardzo ładne i nastrojowe.
    Wybieram: 2 a potem 3.

    Komuś się tam zachciało "brudnego wieśniaka z wędką", komuś się wydaje, że na wsi ludzie się nie myją. A w ogóle jak to pokazać na zdjęciu?
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  8. #28

    Domyślnie

    Wczoraj Kolega Aronov posiedział nad jedną z fotek i ją troszkę "dopieścił"..Wstyd mi,ale nie mam tyle cierpliwości i dlatego zrobił to lepiej..

    http://iv.pl/images/75905142253756131114.jpg
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Wczoraj Kolega Aronov posiedział nad jedną z fotek i ją troszkę "dopieścił"..Wstyd mi,ale nie mam tyle cierpliwości i dlatego zrobił to lepiej..

    http://iv.pl/images/75905142253756131114.jpg
    No to Twoja wersja jest zdecydowanie lepsza niż "dopieszczona".......
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    No to Twoja wersja jest zdecydowanie lepsza niż "dopieszczona".......
    Bartuś,a czemu...? Szczerze,to nie mam podglądu na iv.pl,wstawiłem linkę,może coś pochrzaniłem...?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •