No i na trójce jest najfajniej.
Szukaj
No i na trójce jest najfajniej.
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Jedynka nie bo nie.Dwójka jest super,wyp słupy i jest bosko,trójka też fajna.Przygaś trochę ścianę domu,ale tak minimalnie
.
Jurku,już ją deczko gasiłem,potem szarzeje..Żal chłopu chałupę ze świeżą elewacją brudzić....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Trójka powiedziałbym sugestywna, dobrze oddałaś tytułowy klimat.
LED ZEPPELIN
1. Też bym tak kadrował, widok ciekawy, niebo jednak drzaźni.
2. Bardzo ładne, lubię te klimaty.
3. Bardzo ładne i nastrojowe.
Wybieram: 2 a potem 3.
Komuś się tam zachciało "brudnego wieśniaka z wędką", komuś się wydaje, że na wsi ludzie się nie myją.A w ogóle jak to pokazać na zdjęciu?
![]()
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Wczoraj Kolega Aronov posiedział nad jedną z fotek i ją troszkę "dopieścił"..Wstyd mi,ale nie mam tyle cierpliwości i dlatego zrobił to lepiej..
http://iv.pl/images/75905142253756131114.jpg
Pozdrawiam
Andrzej.
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami