Szukaj
W Fotojoker są dwa zestawy oba w tej samej cenie:
D5100 + 18-55 VR + 55-200 VR
D5100 + 18-105 VR
Planuje zakup i mam pytanie - nie licząc zoomu 18-105 ma jeszcze jakąś znaczącą przewagę nad 18-55?
Może warto jednak wziąć ten pierwszy zestaw. Nie planuje co prawda dużo używać tego długiego słoika, więc można go sprzedać i zbierać kasę na jakiś lepszy, jaśniejszy obiektyw lub stałkę?
Ogólnie widzę, że co chwila jest status "chwilowo niedostępny". Czyżby były problemy z dostępnością, a może ludzie tak masowo wykupują ten model??
Nawet jak sprzedasz 55-200 VR to Ci zostaje 18-55 VR, który z czasem będziesz chciał wymienić.
Ja kupiłem D5000 z 18-55 VR i teraz leżakuje bo dokupiłem 18-105. A sprzedać 18-55 trochę nie pasuje bo był w zestawie.
Ostatnio edytowane przez d5000 ; 13-06-2011 o 23:49
NEX- 5R
Właśnie dostałem zakupiony akumulatorek, EN-EL14 za jakieś 70zł. Oczywiście nie oryginał. Wkładając go do puszki D5.1k puszka nie chce z nim pracować. Ele, gdy zakładam gripa i mam w nim oryginalny akumulator i podrobiony to puszka pracuje normalnie. Nawet jak wyciągnę oryginał i zostaje nie oryginalny puszka pracuje do czasu wyłączenia puszki.
D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G
No proszę
Ładnie tylko poinformuj wszystkich jakiej firmy masz ten badziew, co by nikt nie wdepnął jak Ty
ps. 70zł, czy jak ostatnio 70f![]()
![]()
Cena D5100 z 18-55VR w fotojoker 1953 zł
http://www.e-fotojoker.pl/product/ni...18-55-dx-g-vr/
Albo się walnęli z ceną, albo jakaś dziwna promocja. Ja kupiłem zobaczymy czy będą konsekwentni.
Właśnie też to zauważyłem. To rzeczywiście ciekawe. Ogólnie to chyba jest problem z dostępnością tego modelu. Fajnie, jakby taka cena była przy zakupie. Wiesz prawo jest takie, że jaka jest cena, za tyle kupujesz.
Skontaktuj się z nami