Close

Strona 46 z 104 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1040

Wątek: D5100

  1. #451

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    2 Musisz się spytać ogólnie na forum.
    Sam tak piszesz, więc kolega drdln zapytał akurat Ciebie


    Nie czaję, do czego pijesz.
    Do postu elarco, po którym to napisałem

  2. #452

    Domyślnie

    W Fotojoker są dwa zestawy oba w tej samej cenie:
    D5100 + 18-55 VR + 55-200 VR
    D5100 + 18-105 VR

    Planuje zakup i mam pytanie - nie licząc zoomu 18-105 ma jeszcze jakąś znaczącą przewagę nad 18-55?
    Może warto jednak wziąć ten pierwszy zestaw. Nie planuje co prawda dużo używać tego długiego słoika, więc można go sprzedać i zbierać kasę na jakiś lepszy, jaśniejszy obiektyw lub stałkę?

  3. #453

    Domyślnie

    Ogólnie widzę, że co chwila jest status "chwilowo niedostępny". Czyżby były problemy z dostępnością, a może ludzie tak masowo wykupują ten model??

  4. #454

    Domyślnie

    Nawet jak sprzedasz 55-200 VR to Ci zostaje 18-55 VR, który z czasem będziesz chciał wymienić.
    Ja kupiłem D5000 z 18-55 VR i teraz leżakuje bo dokupiłem 18-105. A sprzedać 18-55 trochę nie pasuje bo był w zestawie.
    Ostatnio edytowane przez d5000 ; 13-06-2011 o 23:49
    NEX- 5R

  5. #455

    Domyślnie

    Właśnie dostałem zakupiony akumulatorek, EN-EL14 za jakieś 70zł. Oczywiście nie oryginał. Wkładając go do puszki D5.1k puszka nie chce z nim pracować. Ele, gdy zakładam gripa i mam w nim oryginalny akumulator i podrobiony to puszka pracuje normalnie. Nawet jak wyciągnę oryginał i zostaje nie oryginalny puszka pracuje do czasu wyłączenia puszki.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  6. #456

    Domyślnie

    No proszę
    Ładnie tylko poinformuj wszystkich jakiej firmy masz ten badziew, co by nikt nie wdepnął jak Ty

    ps. 70zł, czy jak ostatnio 70f

  7. #457

    Domyślnie

    70 euro - ważne, że działa.
    NEX- 5R

  8. #458

    Domyślnie Cena w fotojoker

    Cena D5100 z 18-55VR w fotojoker 1953 zł

    http://www.e-fotojoker.pl/product/ni...18-55-dx-g-vr/

    Albo się walnęli z ceną, albo jakaś dziwna promocja. Ja kupiłem zobaczymy czy będą konsekwentni.

  9. #459

    Domyślnie

    Właśnie też to zauważyłem. To rzeczywiście ciekawe. Ogólnie to chyba jest problem z dostępnością tego modelu. Fajnie, jakby taka cena była przy zakupie. Wiesz prawo jest takie, że jaka jest cena, za tyle kupujesz .

  10. #460

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AdiPL Zobacz posta
    Właśnie też to zauważyłem. To rzeczywiście ciekawe. Ogólnie to chyba jest problem z dostępnością tego modelu. Fajnie, jakby taka cena była przy zakupie. Wiesz prawo jest takie, że jaka jest cena, za tyle kupujesz .

    Gdzie problem z dostępnością??? We wszystkich FJ jest.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

Strona 46 z 104 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •